Časté dotazy

1. Kde a jak se mohu zaregistrovat?

Zaregistrovat se můžete na kterékoli čerpací stanici. Obsluha Vám ochotně předloží kratičký formulář k vyplnění a po jeho odevzdání Vám bude identifikační karta The Jolly Shopper doručena poštou na adresu, kterou jste uvedli ve formuláři. Je to skutečně velmi jednoduché.

2. K čemu slouží Identifikační karta The Jolly Shopper?

Identifikační karta The Jolly Shopper slouží ke sbírání Play Karet, za které si můžete sami vybírat odměny. Při každém tankování, ale i při nákupu v kiosku předložíte svou Identifikační kartičku The Jolly Shopper a postupně načítáte hodnoty nákupů, dokud nebudete mít jednu nebo více Play karet.

3. Co je to Play Karta?

Play Karta je hrací karta, se kterou lze získat zajímavé odměny. Můžete použít již jen jednu libovolnou PK, nebo zkombinovat více Play Karet do tercek, postupek atd., čímž se Vám zvětšuje okruh možností výběru opravdu nádherných odměn.

4. Jak získám Play Karty?

Play Karty získáte nejen díky nákupům pohonných hmot, ale i třeba nápojů a jiného zboží v kiosku u čerpací stanice nebo na internetových stránkách v našem Virtual shopu. Karty se Vám postupně načítají a je jen na Vás, kdy si je vyzvednete.

5. Kde zjistím počet svých Play Karet?

Při každém nákupu po použití Identifikační karty The Jolly Shopper dostanete účtenku, na jejímž konci je uveden aktuální počet Vašich Play Karet.

6. Kde si mohu vyzvednout své Play Karty?

Play Karty Vám vydá obsluha na čerpací stanici Chemis engine a.s., které bylo zapsáno na registračním formuláři, případně na místě, kde byla identifikační karta vystavena. Stačí mít u sebe kartu The Jolly Shopper a na obrazovce počítače si sami vyberete své karty, které poté fyzicky obdržíte. Pak je už jen na Vás, jak je poskládáte nebo zda je využijete jednotlivě. Musím si vyzvednout všechny Play Karty najednou?
Ovšem, že nemusíte. Pokud máte na svém kontě třeba i třicet karet a nebudete mít čas na výběr všech najednou, nevadí. Karty si můžete vyzvednout postupně a to třeba i po jedné.

7. Kde a jak si vyberu odměnu?

Odměnu si vyberete na webu, případně na kiosku čerpací stanice. Vyzvednutí je možné na všech prodejních místech, v případě hodnotnějších odměn se s Vámi rádi domluvíme. Sledováním aktuálních akcí na internetových stránkách můžete získat odměny, které jsou zveřejněny pouze zde a nikde jinde.

8. Mohu používat slevovou kartu na pohonné hmoty a kartu The Jolly Shopper současně?

Samozřejmě. Ať už použijete kartu The Jolly Shopper samostatně nebo současně s druhou kartou, můžete jen získat. Vaše Play Karty se sice budou načítat s nižším kurzem, ale zanedlouho dosáhnete počtu, který chcete.

Stáhněte si Flash player, abyste si mohli prohlédnout toto video.